Daniel Debiasi (1981) i Federico Sandri (1977) założyli własne studio projektowe w 2010 roku i pracują w różnych dziedzinach projektowania, od obiektów po przestrzenie.
Liczne eksperymenty i związek między produkcją a rzemiosłem stanowią podstawę znacznie szerszego myślenia, w którym przedmioty są zawsze traktowane jako część większego obrazu.
Daniel i Federico stworzyli prace dla znanych klientów, takich jak między innymi Antoniolupi, Lema, Ligne Roset, Normann Copenhagen, Offecct, Rosenthal i Stelton.
Wiele z ich projektów otrzymało międzynarodowe nagrody za wzornictwo i jest prezentowanych w publikacjach na całym świecie.
Oprócz pracy jako projektanci regularnie uczą, prowadzą warsztaty i wykłady w różnych instytucjach, w tym w IUAV Venezia i Politecnico di Milano.

krótkie zdanie wyjaśniające pogląd na projekt, filozofię, inspirację …

„Projektując nasze produkty, zwykle staramy się zapewnić pozytywne wrażenia tym, którzy wchodzą w interakcję z naszymi produktami. Może to być prosta relacja z przedmiotem, przywołanie wspomnienia, wywołanie u innych przyjemnych wrażeń, a może nawet wywołanie u nich uśmiechu ”.